Späť na: Potreby pre prácu s voskom

Varák na vosk Mellarius s vyvíjačom pary 50 x 50 cm

743,80 €
bez DPH: 619,83 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: M3916
Kvalitný veľký varák na vosk určený k ľahkému a rýchlemu vytavenie vosku z rámov a súší za použitia vodnej pary, ktorú možno ohrievať ako vyvíjačom pary (je súčasťou balenia) tak aj za pomoci plynového variča.

Varák na vosk Mellarius vyvíjačom pary 50 x 50 cm

Kvalitný veľký varák na vosk určený k ľahkému a rýchlemu vytavenie vosku z rámov a súší za použitia vodnej pary, ktorú možno ohrievať ako vyvíjačom pary (je súčasťou balenia) tak aj za pomoci plynového variča. Parné nerezové tavivo na vosk sa skladá sa z nádrže na vodu a z koša na rámiky alebo súše. Varák má stabilnú 4 nôh základňu a kôš na rámiky s uchami. Voda odteká vlastným odtokovým otvorom a vosk tiež.

Kvalitná konštrukcia

Celý varák na vosk Mellarius je vyrobený z nerezovej ocele, určené na potravinárske účely s dostatočnou hrúbkou (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoducho dochádzať k nechceným zárezom. Celý varák na vosk je vyrábaný za pomôcť plazmového zvárania. Pri konštrukcii je kladený dôraz na hladké povrchy, ktoré je možné ľahko čistiť. Robustná konštrukcia s napevno privarenými nohami pre maximálnu stabilitu. Vnútorné usporiadanie s košom na rámčeky, ktorý je umiestnený na nerezovej podložke oddeľuje obeh vody od vosku. Varák je možné vďaka svojej konštrukcii použiť tiež na čistenie alebo dezinfekciu vosku.

Súčasťou balenia je aj vyvíjač pary Mellarius 2,2 kW s inovovanou konštrukciou, ktorý je opatrený vylepšenou bimetalovou poistkou, ktorá predlžuje životnosť vykurovacej špirály.

  • Celonerezová konštrukcia

  • Dostatočne veľký kôš pre až 18 rámikov

  • Vnútorná vaňa oddeľujúca cirkuláciu vody a vosku

  • Stabilná konštrukcia s masívnymi nohami

  • Ľahko čistiteľné povrchy

  • Madlá na jednoduché prenášanie

  • Možnosť ohrevu vyvíjačom pary alebo plynovým varičom

  • Mosadzné záslepky na funkciu čistenia alebo dezinfekcie

Súčasťou balenia je: 1x varák na vosk, 1x nerezové sito do varáku, 1x vyvíjač pary, 1x miska na vosk, 1x redukcia pre pripojenie vyvíjača pary, 1x záslepka na použitie s plynovým varičom alebo ako dezinfekčná nádoba.

Rozmery celej nádoby: dĺžka 500 mm, šírka 500 mm, výška 800 mm.
Rozmery koša na rámiky: dĺžka 450 mm. šírka 450 mm, výška 455 mm.
Vyvíjač pary s výkonom 2.2 kW.

2,5 l nerezová forma na vosk.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť