Späť na: Stáčacie nádoby

Stáčacia nádoba Mellarius OptiLine 25 kg - plast kohút TV

101,76 €
bez DPH: 84,80 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 0814
Stáčacia nerezová nádoba Mellarius na 25 kg medu s kvalitným plastovým kohútikom a nerezovým tesniacim vrchákom. Kvalitná a praktická stáčacia nádoba na 25 kilogramov medu je vyrobená z nerezu.

Stáčacia nádoba na med 25 kg - nerez - tesniaci vrchnák - Mellarius

Stáčacia nemecká nerezová nádoba Mellarius na 25 kg medu s plastovým kohútikom a nerezovým tesniacim vrchákom. Kvalitná stáčacia nádoba, ktorá pojme 25 kilogramov medu. Stáčacia nádoba je vyrobená z potravinárskeho nerezu. Nádoba je opatrená jedným stáčacím plastovým ventilom. Vrchnák nádoby je opatrené gumovým tesnením. Nerezové stáčacie nádoby s dlhou životnosťou. Stáčacie nádoby zaručujú pohodlnú prácu a ľahké stáčanie medu. Rozmery: výška 29 cm, priemer 30,5 cm.

Recenzie

pondelok, 18. jún 2018

Odporúčam zájsť medomet omrknúť na predajňu, treba si potom odveziete rovno elektrický, ako som to urobil ja.

Peter Vasovčák

pondelok, 18. jún 2018

Medomet dobrý tak ono sa na ňom tiež nemá čo rozbiť. Milo ma řekvapila ma ústretovosť reklamačného oddelenia. Nešťastne ulomené plexi sklo poslali obratom. Výhoda je okamžitá skladová dostupnosť všetkých náhradných dielov.

Erik Gorej

štvrtok, 05. október 2017

S kľukou sa dobre a ľahko točí. Oceňujem aj brzdu a nerezový plášť aj mriežku na rámčeky. Výhoda je aj veľkosť a dostatok priestoru v medomet.

Lubo_
Ďalšie recenzie

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť