Späť na: Stáčacie nádoby

Stáčacia nádoba Mellarius MaxiLine 300 kg

385,44 €
bez DPH: 321,20 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 5815
Stáčacie nádoby na med Mellarius radu MaxiLine s objemom 200 kg medu s kvalitným nerezovým kohútikom a tesniacim nerezovým vrchákom. Kvalitná a praktická stáčacia nádoba na 200 kilogramov medu.

Stáčacia nádoba Mellarius radu MaxiLine s tesniacim vrchákom

Nádoby na med Mellarius v niekoľkých variantoch, v tomto prípade s navareným nerezovým kohútikom pre maximálnu pevnosť. Sú vyrábané z kvalitnej nerezovej ocele, určené na potravinárske účely s dostatočnej hrúbkou (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoducho dochádzať k nechceným zárezom. Všetky časti nádob sú kvalitne zvarené pomocou plazmového zvárania. Pri konštrukcii je kladený dôraz na hladké povrchy, ktoré je možné ľahko čistiť, preto sú nádoby vyrobené z leštených nerezových plechov. Všetky naše nádoby sú opatrené nerezovými madlami pre ľahké prenášanie.

Nádoby MaxiLine Mellarius

Stáčacie nádoby na med Mellarius radu ProLine sú opatrené navareným nerezovým kohútikom pre maximálnu pevnosť. Pokrievka je pomocou háčikov zaistená tak, aby pri manipulácii s nádobou nespadla. Pokrievka je princípovaná ako tesniaci vrchnák, súčasťou veka je silikónové tesnenie.

K nádobám vyrábame aj vhodné nerezové sitá, ktoré presne pasujú na nádoby. Ponúkame ich v troch hrubostiach (hrubé, jemné, ultra jemné), ktoré je možné na seba ľubovoľne radiť. Je tak možné získať zostavu hrubého a jemného sita. Nádobu je možné tiež opatriť kónickým sitom, vďaka ktorému ju môžete prevádzkovať ako čeriacu nádobu. K nádobám na med taktiež ponúkame vhodné nerezové stojany, vďaka ktorým je pod nádobou dostatok miesta. Nádoby je možné tiež opatriť presnými vypúšťacími ventilmi, ktoré sa montujú priamo na nerezový výpustný kohútik.

Vyrábame širokú škálu veľkostí nádob, ktoré pojmú 25 kg až 500 kg medu. Nádoby sú vyrábané v týchto veľkostiach:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

  • 100 kg

  • 200 kg

  • 300 kg

  • 400 kg

  • 500 kg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť