Späť na: Stáčacie nádoby

Stáčacia a čeriaca nádoba Mellarius na 60 ls 2 sity

275,31 €
bez DPH: 229,43 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: M5643
Stáčacia a čeriaca nádoba značky Mellarius MaxiLine prináša komfort pri práci s medom. Táto varianta je navyše opatrená dlhým výpustným kohútikom tak, aby pod neho šlo jednoducho umiestniť ďalšiu nádobu.

Stáčacia a čeriaca nádoba Mellarius radu MaxiLine

Stáčacia a čeriaca nádoba značky Mellarius MaxiLine prináša komfort pri práci s medom. Tieto nádoby sú opatrené dvoma navarenými výpustnými kohútikmi a dvoma vnútornými sitami pre možnosť jednoduchého vycedenia (vyčerenia) medu priamo v nádobe. Sú vyrábané z kvalitnej nerezovej ocele, určené na potravinárske účely s dostatočnej hrúbkou (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoducho dochádzať k nechceným zárezom. Všetky časti nádob sú kvalitne zvarené pomocou plazmového zvárania. Pri konštrukcii je kladený dôraz na hladké povrchy, ktoré je možné ľahko čistiť, preto sú nádoby vyrobené z leštených nerezových plechov. Všetky naše nádoby sú opatrené nerezovými madlami pre ľahké prenášanie.

Nádoby na čerenie medu MaxiLine Mellarius

Vnútorné usporiadanie sít zaisťuje maximálnu priepustnosť. Prvé sito s hrubými okami je umiestnené čo najbližšie k stredu nádoby, tak aby malo čo najväčšiu plochu. Nasleduje sito s jemnými okami pre dokonalé scedenie medu aj od tých najmenších nečistôt. Nádoby v prevedení 50 la 60 l sú navyše opatrené predĺženým horným výpustným kohútikom, aby ste pod neho mohli pohodlne umiestniť ďalšiu nádobu. Variant 50 l je výškovo zvolený tak, aby sa zmestil pod väčšinu nami ponúkaných medometov.

Stáčacie a čeriace nádoby Mellarius sú vyrábané vo veľkostiach:

  • 35 kg

  • 50 kg

  • 50 l (cca. 70 kg) s predĺženým horným kohútikom

  • 60 l (cca. 85 kg) s predĺženým horným kohútikom

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť