Späť na: Potreby na rojenia

Škatuľa na oddelky 39 x 24 - rozložená + sieťka

3,92 €
bez DPH: 3,27 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 0425
Kartónová krabica na prevoz odrobkov. V dne krabice je sieťka ktorá zaisťuje dostatočný prívod vzduchu pre oddelok počas prevozu ...

Škatuľa na odrobky rm 39 x 24 / 27,5 - rozložená

Kartónová krabica na prevoz odrobkov. V dne krabice je sieťka ktorá zaisťuje dostatočný prívod vzduchu pre oddelok počas prevozu. Papierové krabice sa stali prevereným obalom na prevoz oddelkov. Škatuľa znesie aj dlhšie a opakované použitie vo vonkajšom prostredí. Krabica je vystužená drevenými latkami. Papierová krabica je ideálna ako prevencia proti chorobám a môžete vďaka nej oddelky bezpečne prepravovať.

Škatuľa je zhotovená z kvalitnej 5-vrstvenej lepenky a má vnútorné rozmery:
dĺžka 42 cm, šírka 24 cm a hĺbka 32 cm. Je určená pre 6 rámikov 39x24 cm alebo 39x27,5 cm. Dno je opatrené vetracou mriežkou zo sieťoviny polynet. Krabica je dodávaná v zloženej forme s potrebným kusom sieťoviny polynet.

Žiadne drevené latky nie sú súčasťou dodávky

Návod na zloženie krabice na odrobky.
Zo zloženej lepenky vytvoríme škatuľu, spodné užšie chlopne s výkrojom sklopíme, zlepíme páskou, na dno položíme sieťovinu polynet 23 x 40 cm – pletivo, zaklopíme širšími chlopňami a prelepíme páskou. Na styku užších chlopní je možné dve vrstvy lepenky a sieťoviny prešiť.

Priložíme zvnútra a zvonka latky a tie spojíme klincami dĺžky cca 25 mm (podľa hrúbky latiek). Medzera medzi latkou-závesom rámu a sklopenými vrchnými chlopňami je súčtom sily rámu, fólie položenej priamo na rámiky a použité „uteplivky“ na strôpku. Na uteplenie je možné použiť napr. hobru, lepenku, tenký polystyrén a pod. Česno podľa potreby vyrežeme ostrým nožíkom (na prepravu ich zalepíme páskou).
Zo spodnej strany dna je možné pri montáži priklepnúť dve latky, tým spevniť dno
miesto prešitia a zaistiť vetranie na prepravu.

Pokiaľ si mienite odrobky urobiť v krabici, tj odrobok bude v krabici dlhšie ako týždeň, musíte pred vykúsaním chrániť predovšetkým bočné steny, napríklad nejakým tvrdým náterom.

Rozmery zloženej krabice na oddelky 39 x 24 / 27,5 sú 63 x 68 x 2 cm

Recenzie

štvrtok, 24. máj 2018

Najlepšie prírezy, ktoré som mal možnosť vyskúšať. Kvalitné drevo bez hrčí.

Marián Kost

štvrtok, 24. máj 2018

Rámčeky mám už hotové, tento rok som spokojný, cena lepšie ako v minulom roku a na predajni vždy dostatok skladových zásob. Lepším sa kažným rokom.

Ján Žuffa

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť