Späť na: Ochranné odevy a pomôcky

Rukavice včelárske - bravčovka - vel.: 6-12

7,68 €
bez DPH: 6,40 €
Kód tovaru: 2104X
Včelárske rukavice z kože s manžetou z umelej hmoty o veľkosti 6-12 sú neoddeliteľnou súčasťou ochranného odevu včelára.
Velikosti

Včelárske kožené ochranné rukavice veľ 6-12

Včelárske rukavice z kože (bravčovicová lícovka) o veľkosti 6-12 sú neoddeliteľnou súčasťou ochranného odevu každého včelára. Včelárske ochranné rukavice sú k dostaniu vo veľkostiach 6-12. Rukavice Vás ochránia pred nechcenými žihadlami a sú vyrobené z mäkkého materiálu, konkrétne z bravčovej lícovky. Včelárske rukavice neobmedzujú včelárov pri vykonávaní práce, chránia ho a zabraňujú vniknutiu včiel do rukávov. Ochráni Vám zápästie. Rukavice sú zakončené bielou umelotinou, ktorá zabraňuje vniknutiu včiel do rukávov. Kožené rukavice majú zakončenie gumou. Zvoľte si pod obrázkami požadovanú veľkosť. Uvedené veľkosti 6 - 12 včelárskych kožených rukavíc udávajú v cm šírku chrbta ruky v oblasti medzi ukazovákom a malíčkom.

Včelárske rukavice slúžia na rýchlejšiu a jednoduchšiu prácu so včelami. Včelárske rukavice ponúkajú dobrú ochranu a praktickosť pri manipulácii s nástrojmi.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť

Naposledy navštívené

Rukavice včelárske - bravčovka - vel.: 6-12Rukavice včelárske - bravčovka - vel.: 6-12
7,68 €
Velikosti

Dostupnost: skladem