Späť na: Včelárske potreby

Rozperák včelársky kombi - nerez oranž.


Dostupnost:
Kód tovaru: M4609
Kombinovaný včelársky rozperák - kvalitná nerezová oceľ, oranžový komaxit.

Kombinovaný rozperák - nerezový

Kombinovaný včelársky rozperák - kvalitná nerezová oceľ , oranžový komaxit. Včelársky rozperák je vhodný na jednoduché oddelenie propolisom a voskom zlepených častí úľa. Kombinovaný rozperák umožní jednoduchú prevádzkovú manipuláciu s nadstavkami a rámikmi, ktoré sú vďaka rozperáku ľahko oddelené. Rozperák je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a je dokonale tvarovaný tak, aby si s ním poradil aj začínajúci včelár. Máte vďaka rozperáku máte zaistenú rýchlu prácu bez toho, aby ste poškodili úľ. Včelársky kombinovaný rozperák by určite nemal vo výbave včelára chýbať.

S rozperákom zaobchádzajte opatrne, rovný koniec rozperáka je ostrý a hrozí poranenie.

Recenzie

streda, 30. máj 2018

Skvelá pomôcka! Nechápem len, že sa tu v ČR musia používať pokútne, predajca sa musí brániť tomu, že sú určené pre liečenie včiel, pretože nenažranej Dol sa tu snaží všetky ostatné výrobky blokovať. Fandím už len preto, že sa jedná o český výrobok, tu od predajcov som dostal priamo kontakt na výrobcu - starší pán na dôchodku, ktorý to má všetko premakané a povie Vám k tomu všetko čo potrebujete vedieť. Vážne paráda a odporúčam všetkým.

Rastislav Lehotský

streda, 30. máj 2018

Dobrá pomôcka pre liečenie včiel od českého výrobcu! Teda v prípade akéhokoľvek problému Vám radi a ochotne poradia - zoženú náhradné súčiastku. To sa Vám u zahraničných výrobkov nepošťastí.

Miroslav Majercik

streda, 24. máj 2017

Grifna používame v našom spolku už mnoho rokov. Tento je supr. Vďaka 2 kg bombe vydrží horieť veľmi sluha. Skvelá vecička pre liečenie včelstiev Varidolem.

Vlado Hora
Ďalšie recenzie

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť

Naposledy navštívené

Rozperák včelársky kombi - nerez oranž.Rozperák včelársky kombi - nerez oranž.