Späť na: Přelarvování matiek

Prelarvovacia lyžička - čierny plast

0,65 €
bez DPH: 0,54 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 0543
Včelárska prelarvovacia plastová lyžička. Včelárska prelarvovacia lyžička je vhodná na prelarvenie budúcich matiek do misiek.

Prelarvovacia lyžička plastová

Včelárska prelarvovacia plastová lyžička. Včelárska lyžička je vhodná na prelarvenie budúcich matiek, buď do misiek či materníkov. Jej jednoduché prevedenie z čierneho plastu vás zaujme. Prelarvovanie je bežný spôsob, ako si včelár zaistí odchov budúcej matky z nami vybranej larvy. Vďaka prelarvovacej vidličke nie je tento proces tak náročný, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Po krátkom čase je bežné viac ako 90 % prijatia.

Pri prelarvovaní by ste mali postupovať nasledovne. Najprv do matečníkových misiek kvapnete nariedenú materskú kašičku, najlepšie jednu kvapku, pretože vo väčšom množstve by sa udržala pri zavesení hore nohami len ťažko. V pláste potom vyberiete bunky s larvami, ktoré sú pri vajíčkach. Následne vezmete larvičku na lyžicu a postupne ju prenesiete do matečníkovej misky. Musíte byť však veľmi opatrní. Larvu položíte na hladinu ponorením prelarvovacej lyžičky do tekutiny.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť