Späť na: Úle Langstroth

Polystyrénové dno pre úľ Langstroth 8 r.

21,52 €
bez DPH: 17,93 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: MP302
Polystyrénové varroa dno so zasieťovaním a plastovým vysúvacím šuplíkom. Toto dno je určené pre polystyrénové úle Langstroth, súčasťou dna je plastová vložka do cesna, ktorá sa dá zúžiť.

Polystyrénové varroa dno pre úľ Langstroth na 8 rámčekov

Polystyrénové varroa dno so zasieťovaním a plastovým vysúvacím šuplíkom. Toto dno je určené pre polystyrénové úle Langstroth, súčasťou dna je plastová vložka do cesna, ktorá sa dá zúžiť. Plastové dno obsahuje vysúvací šuplík, ktorým je možné regulovať prívod vzduchu do úľa a tiež ho možno využiť ako podložku pre monitoring spadu. Dno má rozšírenú a spevnenú prednú aj zadnú časť, ktorá slúži ako nožičky. V strede je hrana dna skosená, na použitie spevňovacieho popruhu. Prémiová kvalita celosvetového výrobcu, ktorý dodáva tovar pre najväčšie svetové firmy (napr. pod značkou Imgut pre H. Holtermanna v Nemecku, pod značkou Lega pre Taliansko atď.).

Rozmery dna sú: 9,5 cm vonkajšia výška, 41,5 cm vonkajšia šírka, 55 cm vonkajšia dĺžka. 2-4 cm vnútorná výška, 33 cm vnútorná šírka a 46 cm vnútorná dĺžka. Váha dna je 1 kg.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť