Späť na: Pleťové krémy

Pleva hydratačný krém s medom- 50g

12,85 €
bez DPH: 10,71 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 42385
„Zloženie tohto krému vašu pleť nielen hydratuje, ale aj posilňuje prirodzenú ochranu proti jej vysychaniu. Účinná látka Pentavitin pôsobí na vodu ako magnet a udržuje pokožku dlhodobo hydratovanú.

Hydratačný krém s medom

• vyriešte svoju suchú pleť
• hydratuje a posilňuje bariéru
• pomáha chrániť pred okolitými vplyvmi


Už len vláčna a pevná – stále
„Zloženie tohto krému vašu pleť nielen hydratuje, ale aj posilňuje prirodzenú ochranu proti jej vysychaniu. Účinná látka Pentavitin pôsobí na vodu ako magnet a udržuje pokožku dlhodobo hydratovanú. Pre takmer okamžitý efekt sme pridali výťažok z kvetov africkej rastliny Spilanthes Acmella (Gatuline In-Tense), ktorý spevňuje a vypína pleť a tým aj pomáha vyhladzovať vrásky. Stručne povedané: kompletná denná starostlivosť pre vyťaženú ženu.“ Vhodný pre všetky druhy pleti, aj pre pleť mastnejšiu a vek 15+

Keby tie klimatizácie neboli
Či už pracujete ako letuška alebo sekretárka v modernej budove, deň čo deň bojuje vaša pleť s klimatizáciou a veľkými teplotnými výkyvmi. Reakciou je potom často oslabená a nepríjemne suchá pleť, ktorá nezriedka vyzerá staršia, než v skutočnosti je.

Vďaka hydratačnému krému so zložkou pre dlhodobú hydratáciu sa dokáže pokožka s takýmito výkyvmi ľahko vyrovnať. Krém posilní jej ochrannú funkciu, takže prečká aj dobu bez priamej aplikácie krému.

Mladá pleť aj v neskoršom veku
Čas zastaviť nemôžeme, ale zmierniť jeho pôsobenie na našu pleť áno. Niektoré typy žien vydržia vyzerať mlado veľmi dlho, a to dodržujú len základné poučky – doprajú si dlhý spánok na chrbte, dodržiavajú pitný režim a vyhýbajú sa stresu.

Nám ostatným, pre ktorých je 24 hodín počas dňa málo a žijeme v neustálom zhone, môže pomôcť kozmetika. Dodaním vlahy, antioxidantov a dôležitých vitamínov môžeme obmedziť účinky negatívnych vplyvov a uchovať si pleť mladú aj v časoch, keď je toho na nás veľa. V tomto kréme nájdete všetko, čo počas takýchto dní bude potrebovať.

O zložke Gatuline In-Tense
Táto exoticky znejúca zložka nie je nič iné, než výťažok z africkej roslinky Spilanthes Acmella. Do krému potom pridávame čisto prírodný olejový koncentrát, ktorý spevňuje pokožku a vyhladzuje dokonca aj hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní získava pleť úplne novú hebkosť a jemnosť.

Ako funguje Gatuline In-Tense
Základnou bunkou väzivového tkaniva je tzv. fibroblast. Dokáže sa premieňať hneď na niekoľko typov spojivových buniek, a je preto úplne zásadný pre správnu funkciu kĺbov, svalov a regeneráciu poškodených buniek.

Výťažok Gatuline In-Tense vie fibroblasty stimulovať, takže si pokožka uchováva stále dostatok kolagénu. A kolagén už určite poznáte - stojí za pružnosťou a pevnosťou našej pleti.

Používanie tohto výťažku dokáže zlepšiť kvalitu pleti aj v nižšiem veku, keď jej dodáva väčšiu hebkosť na dotyk. Pri starších ročníkoch, kde z fyziologických dôvodov postupne klesá produkcia kolagénu a pleť je postupne povädnutejšia, potom vie výrazne obmedziť tvorbu vrások a postupne vyhladiť aj tie už vzniknuté. Pleť tiež výrazne spevní.

Zloženie
Aqua, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate (Olivom 1000), Caprylic/Capric Triglyceride, Olive Oil Decyl Esters, Mel, Benzyl Alcohol, Phenylpropanol, Cetearyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Cetyl Palmitate, Benzoic Acid, Sorbit , Dehydroacetic Acid, Spilanthes Acmella Flower Extract, Phoenix Dactylifera Seed Extract, Brassica Campestris Sterols, Citric Acid, Sodium Citrate, Tocopherol

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť