Späť na: Dřevěný úl Dadant US 10 rámků

Nástavok Dadant US Original 1/1 (232 mm) - 10 r. - cinkovaný - rozložený

20,65 €
bez DPH: 17,21 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: D1314
Celodrevený nástavok pre nástavkové úle zostavy Dadant US na rámčeky 482 x 232 mm. Kvalitné nadstavky, ktoré sú ideálnym kompromisom medzi cenou a kvalitou. Sú vyrobené z dreva s hrúbkou 25 mm.

Dadant US Original nástavok na rámčeky 482 x 232 mm cinkovaný

Celodrevený nástavok pre nástavkové úle zostavy Dadant US. Kvalitné nadstavky, ktoré sú ideálnym kompromisom medzi cenou a kvalitou. Sú vyrobené z dreva s hrúbkou 25 mm. Vďaka použitiu cinkovania sú spoje nástavku veľmi pevné aj bez použitia skrutiek alebo lepidla. Nástavky majú po bokoch vyfrézované úchopy pre ľahšiu manipuláciu.

Tieto nadstavky sú dodávané v rozloženom stave, ich zostavenie zaberie iba niekoľko desiatok sekúnd. Na ich zloženie budete potrebovať iba kladivo, vďaka použitiu rybinového spoja nie je nutné nástavky lepiť ani skrutkovať. Pre zvýšenie pevnosti a životnosti môžete spoje zalepiť vhodným lepidlom na vonkajšie použitie (najlepšie disperzné lepidlo na drevo D4).

Úľ Dadant US patrí medzi najrozšírenejšie úľ po celom svete. Veľkosti jednotlivých nadstavkov sú unifikované. Tento nadstavok má vonkajší rozmer 425x515 mm, jeho výška je 242 mm. Vnútorný rozmer nadstavku je 375x465 mm, výška nadstavku je 224 mm.

Nástavky s cinkovým spojom sú dodávané v rozloženom stave. Nemajú predvŕtané očko. Jedná sa o nadstavky produkované vo veľkých sériách, občas sa môže vyskytnúť kozmetická vada (odštiepená hrana, prasklina), ktorá nemá vplyv na funkciu a životnosť nadstavku.

Ako ochrániť nadstavky pred nepriazňou počasia a minimalizovať poškodenie nadstavkov?

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť