Späť na: Varáky na vosk

Nádoba na med plast 14 kg žltá


Dostupnost:
Kód tovaru: 1746
Oranžová nádoba na med s vrchákom má objem 14 kg. Plastové nádoby na med sú vyrobené z hladkého, ľahko umývateľného plastu.

Plastová nádoba na med s vrchákom - 14 kg

Oranžová plastová nádoba na med s vrchákom má objem 14 kg. Plastové nádoby na med sa vyrábajú z hladkého a ľahko umývateľného plastu. Vďaka kvalitnému prevedeniu je zaistená vysoká životnosť, odolnosť a pevnosť pri manipulácii. Plastová nádoba na med je vhodnou náhradou hliníkovej kanvy na med. Nádoby sú ideálne na uskladnenie aj obchodu s medom. Obsah vedra je 14 kg medu a materiál, z ktorého je nádoba vyrobená, je schválený na použitie v potravinárskom priemysle.

Nádoba má mnoho praktických využití. Možno použiť ako obal na med. Tiež ju môžete použiť ako praktickú napájačku s použitím bublinkovej fólie alebo iného plaváku. Na použitie ako krmítko bude stačiť iba prázdny nástavok a nejaký plavák, aby sa včely nekúrili. Vhodná je napríklad hrsť slamy alebo sena. Tiež je možné použiť ako forma na vosk. Určite nájdete aj mnoho ďalších využití.

Výška nádoby na 14 kg je 22,5 cm, horný priemer 29 cm. Spodný priemer nádoby je 25,5 cm.

Recenzie

štvrtok, 24. máj 2018

Medzisteny mi vyhovujú. NejlepšíMezistěny mi vyhovujú. Nezabúdajte je poriadne zataviť a brúsiť zvisle, ak ich dáte priamo do Medníkem. Cena je priaznivá.

Robert Ruzek

štvrtok, 24. máj 2018

Dobrá správa je že aj napriek nízku cenu sú deliace plochy úplne dostačujúce a v úli nepôsobí najmenší problém. Čo som zakúpil malo vždy dobrú kvalitu. Len jednu prišli polámané, obratom ale medzisteny vymenili, reklamácia bola na minútku po emailu.

Peter Paľa

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť

Naposledy navštívené

Nádoba na med plast 14 kg žltáNádoba na med plast 14 kg žltá