Späť na: Spinky a medzerníky

Medzerníky s klinec. - kónické - 100 ks farebné

1,64 €
bez DPH: 1,37 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 0374
Polopriehľadné medzerníky s klinčekmi kónické 100 ks. Medzerníky sa používajú na oddelenie rámov. Včelárske medzerníky zaisťujú ...
Farba

Medzerníky s klinec. - kónické - 100 kusov

Polopriehľadné medzerníky s klinčekmi kónické 100 ks . Medzerníky sa používajú na oddelenie rámov. Včelárske medzerníky zaisťujú určité a presné oddelenie rámikov, rámiky vám potom presne dodržujú potrebné rozostupy. Medzerníky dominujú medzi rámčekmi dĺžkou 10 mm a prierezom 7 mm hore a 9 mm dole. Rebíčky majú naopak dĺžku 25 mm a ich priemer je 1 mm. Každý rámik je spravidla vybavený štyrmi medzerníkmi, je odporúčané rozmiestniť medzerníky na obe strany rámčekov v rôznych vzdialenostiach, aby šli rámiky otočiť a medzerníky sa pritom nedotýkali.
Vyskúšajte 100 kusov mierne kónických medzerníkov z plného plastu so zápustou na klinčekovú hlavičku. Včelárske medzerníky kónické majú nasledujúci väčší priemer, ktorý zaisťuje istejšie oddelenie rámov a udržanie medzery. Zapustená hlavička klinca zamedzuje jeho korózii pri použití kyseliny mravčej. Použitý materiál (vysokotlakový PE) je podobný vosku a medzerníky nemajú ostré hrany. Väčšia dosadacia plocha k rámu zaisťuje väčšiu pevnosť spojenia s rámom.

Kónické medzerníky nie sú s teploodolného plastu. Neodporúčame medzerníky používať v slnečných ani iných tavivách kde budú vystavené vysokej teplote. Pri vystavení vysokým teplotám medzerníky mäknú a deformujú sa.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť