Späť na: Medomety

Medomet Lysón Optima radiálny elektrický 12/230V P60

1005,53 €
bez DPH: 837,94 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W216
Medomet - radiálny, elektrický, nerezový, s priemerom bubmu 60 cm. Včelársky medomet s elektrickým motorom 12/230 V.

Medomet nerezový, 60 cm bubon, radiálny - 12/230 V - Automat

Medomet - radiálny, elektrický, nerezový, s priemerom bubna 60 cm. Včelársky medomet s elektrickým motorom 12/230 V. Včelársky medomet s elektro motorom, ktorý je umiestnený v spodnej časti medometu. Všetky časti medometu ktoré prídu do styku s medom sú vyrobené kompletne z nerezu. Prevod otáčavej sily je bezproblémový vďaka kvalitným ložiskám. Tento výkonný medomet je určite skvelá pomôcka pre včelárov s väčším počtom včelstiev. Horný kryt medometov je z plexiskla.

Medomet vyrobený z nerezovej ocele 0H18N9. Strana bubna je vyrobená z ocele s hrúbkou 0,6 mm. Dno bubna je vyrobená z plechu s hrúbkou 0,8 mm. Motor 24V/250W

Medomet obsahuje automatickú reguláciu (menič s automatickou reguláciou) Medomet má na výber 1 z 8 programov, sú prvé dva programy určené na prevádzku v manuálnom režime. Program 3 je nastavený od výrobcu. Programy 4-8 umožniť zavedenie jej vlastného otáčania cyklu. Každý vstúpil cyklus sa skladá zo 7 krokov.


Radiálny medomet, vhodný na vytáčanie až 20 ks rámikov šírky do 14,5 cm, tzn. Dadant 1/2, Langstroth 1/2 a iné.

Priemer bubna Ø 600 mm.
Výška bubna 600 mm.

Do bubna sa zmestí veľa rámikov a sú tam usporiadané lúčovito po obvode bubna. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti CE a Certifikácia národného ústavu hygieny

Radiálne medomety sú najvýkonnejšie zo všetkých. Pri malom polomere vretena je obrovský rozdiel medzi obvodovou rýchlosťou hornej a dolnej lúčky. U radiálneho medometu pôsobí odstredivá sila rovnomerne z oboch strán, takže sa dielo nebortí. Radiálny medomet je tiež výrobne jednoduchší a lacnejší, pretože v ňom nie sú žiadne pohyblivé súčasti (kazety).

Medomety majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť

Naposledy navštívené

Medomet Lysón Optima radiálny elektrický 12/230V P60Medomet Lysón Optima radiálny elektrický 12/230V P60
1005,53 €

Dostupnost: