Späť na: Lysoň

Medomet Lysón Optima 6 r. zvratný automat elektrický 12/230V P80 39x24 - AKCIA

1804,10 €
bez DPH: 1503,41 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W2013KAN_CZ
Medomet - zvratný, elektrický, nerezový, na šesť rámikov. Včelársky medomet s elektrickým pohonom - väčší. Elektro motor je umiestnený v spodnej časti medometu.

Medomet elektrický 6 rámový zvratný 12V / 230V

Medomet - zvratný, elektrický, nerezový, na šesť rámikov. Včelársky medomet s elektrickým pohonom. Elektro motor je umiestnený v spodnej časti medometu. Rozmery koša hĺbka 44 cm x šírka 25 cm. Šesť rámový medomet s priemerom nádoby cca 80 cm. Výška medometu aj s kovovým podstavcom je cca 110 cm.
Medomety majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Do tohto medometu sa nezmestí rámik Langstroth na výšku.

Tento medomet je vhodný na vytáčanie väčšiny používaných rámikov. Bez problémov v ňom vytočíte rámiky 39x17, 39x24, Optimal 42x17.

Všetky časti medometu ktoré prídu do styku s medom sú vyrobené kompletne z nerezu. Prevod otáčavej sily z motora je bezproblémový vďaka kvalitným ložiskám. Nový medomet je určite skvelá pomôcka pre každého včelára. Možnosť nastavenia programu ručnýho alebo automatického, kde sa nastaví celkový čas trvania cyklu, rozbeh motora (rýchlo alebo pomaly). Medomet je možné napájať na 12V alebo priamo zo siete 230V. V prípade voľby 12V je nutné napájať medomet z autobatérie alebo originálneho transformátora od firmy Lysoň. Pri použití auto nabíjačky, alebo neoriginálneho trafa sa môže poškodiť riadiaca jednotka. Medomety sú vyrobené v EÚ - Lysón Poľsko

Rozmery rámov a kaziet
Názov Rozmery rámčekov Rozmery kaziet
Langstroth 450×230 mm 425×250 mm

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť