Späť na: Hojící kosmetika

Masť s apisínom - včelím jedom - 20 g

4,66 €
bez DPH: 3,88 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 5019
Masť s apisínom je vhodná proti bolestiam vašich kĺbov. Pokiaľ ste na boľavé kĺby skúsili už všetky prípravky a nič nezabralo, použite masť s apisínom. Je vhodná na liečbu chorých kĺbov, reumatizmu a zápalov.

Masť s apisínom - včelím jedom

• Apisín = včelí jed
• pri bolestiach kĺbov či neuralgiách
• jemná, šetrná a prírodná starostlivosť
• balené v skle


Sila včelieho jedu
„Apisínová masť prekrvuje pokožku v oblasti bolestivých kĺbov a pomáha odstrániť ich bolesť a udržať masírované časti v dobrem stave. Masáž prekrvuje pokožku v oblasti bolestivých kĺbov alebo pri neuralgiách. Stačí naozaj malé množstvo masti so včelím jedom a výsledok na seba nenechá dlho čakať.“

Bolestivé kĺby
Bolesť v oblasti kĺbov môže mať celú radu príčin, často sa v nej odrážajú nutričné ​​nedostatky, napríklad malé množstvo kolagénu, vápnika, horčíka alebo napríklad vitamínu C. odborníka, ktorý stanovuje správnu diagnózu a odporučí vám, ako dané problémy riešiť. Ak potrebujete pomôcť so zmírnením ťažkostí a chcete zvoliť prírodnú účinnú látku a siahnite po našej Masti s apisínom. Je veľmi účinná, prekrví pokožku v bolavých oblastiach a pomôže vám kloubové oblasti udržať v dobrem stave.

Kedy kĺby bolievajú
Bolesť kloubov môže byť spojená s celou radou faktorov a ochorení. Ak však nie je príznakom či sprievodným javom niečoho vážnejšieho, často je spojená s rýchlou zmenou počasia.

Bolestivé kĺby potom nepríjemne reagujú prakticky na akýkoľvek každodenný pohyb a postupne vás postihnuté miesta môžu bolieť napríklad aj vo chvíľach relaxácie alebo spánku. Nepodceňujte preto prevenciu a doprajte svojim kĺbom jemnú, šetrnú a prírodnú starostlivosť našej Mastí s apisínom.
Balené v skle

Myslíme na prírodu, a preto sa snažíme obmedzovať množstvo plastového odpadu využitého pre naše produkty. Našim cieľom je postupný návrat k skleneným obalom, priateľským k životnému prostrediu.
Teraz aj vo väčšom balení

Aby vám Masť s apisínom alebo včelím jedom dlhšie vydržala, máme pre vás nových výhodné 90 g balenia.
Masť s apisínom - včelím jedom, Pleva
Ako včelí jed získavame

Včelí jed (apisín) je známy aj pod pojmom apitoxín. Je to sekrét jedovej žľazy, hromadiaci sa v jedovom vačku, na vzduchu rýchlo kryštalizuje.

Pri zbere včelieho jedu využívame odolnosť žihadla proti vytrhnutiu. Včelky prebiehajú cez sklo s mikroténovou fóliou. Na fólii sú natiahnuté drôtiky, v ktorých prebieha slabý elektrický proud, ktorý včielke nič neurobí, ale podráždi ju. Ona píchne a na skle zostane kvapôčka jedu. Tenká mikroténová fólia ho umožní hladko vytiahnuť žihadlo a odletieť zase na lúku.

Zloženie
Petrolatum, Lanolín, Salicylic acid, Bee Venom (Apisin), Parfém, Benzyl salicylate, Citronellol

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť