Späť na: Literatúra a DVD

Ekológia a zdravie včiel - Kvetoslav Čermák

7,65 €
bez DPH: 6,96 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 11566
Aktuálne nie je vo včelárstve naliehavejšej témy, než je zdravie včiel. Téma výsostne praktická a bytostne dôležitá. Hromadné kolapsy včelstiev posledných rokov sú toho viac ako reálnym dôkazom.

Ekológia a zdravie včiel - Kvetoslav Čermák

Aktuálne nie je vo včelárstve naliehavejšej témy, než je zdravie včiel. Téma výsostne praktická a bytostne dôležitá. Hromadné kolapsy včelstiev posledných rokov sú toho viac ako reálnym dôkazom. Včely a ich zdravie sú už od počiatku neodmysliteľne previazané s krajinou. Na otázky, aký je ich terajší stav, odpovedá veľmi fundovane spoločná monografia odborníkov z Mendelovej spoločnosti pre včelársky výskum a prizvaných zahraničných autorov.

Kniha voľne nadväzuje na publikáciu z roku 2016 s názvom Ekológia chovu včiel. Autorský kolektív a uchopené témy sú zárukou odborne kvalitnej a čítavej publikácie, ktorá nezostáva len pri obyčajnej deskripcii, ale ponúka aj možnosti riešenia, kladie ďalšie otázky a pripomína témy, ktoré je potrebné preskúmať. Tento prístup ocenia nielen čitatelia, ale bude prínosná aj pre cieľ a objekt nášho spoločného záujmu, a tým sú zdravé včely.

Nakladateľ: Pavel Mervart
ISBN: 978-80-7465-478-7
Rok vydania: 2021
Jazyk: Slovenčina
Väzba: Knihy - viazané
Počet strán: 152

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť