Späť na: Doplnky k úľom
1,25 €
bez DPH: 1,04 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 02191
Sada plastových šedých čísel. Sada čísel na úle obsahuje celkom 15 číslic, zložíte z nich číslice od 1 do 10 + rezerva ďalších čísel.

Sada plastových šedých čísel. Sada čísel na úle obsahuje celkom 15 číslic, zložíte z nich číslice od 1 do 10 rezerva ďalších čísel. Každé číslo sa pripevňuje dvoma klinčekmi (nie sú súčasťou balenia). Dodávateľom čísel je nemecký veľkoobchod H. Holtermann.

Rozmery: výška 4 cm, šírka 2,3 cm.

Recenzie

štvrtok, 21. jún 2018

Sú fakt ľahké. Odporúčam.

Martin Ovšonka

štvrtok, 21. jún 2018

Rád by som sa tu nad týmito úle trochu zamyslel. Neviem ako sa tu dodávateľmi podarilo je ponúkať skoro o 50 euro (cca. 1300 Sk) lacnejšie ako nemecký veľkopredajcov, od ktorého som ich bral skôr. Môžem potvrdiť, že sa jedná o tie isté úle (podľa vylisovaných označenie, štítkov a celkovo úplne rovnakého prevedenia). Som rád, že konečne také úle dorazili aj do ČR, vyzerá to, že teraz je budem posielať ja priateľom včelárom do Drážďan. Len dúfam, že ich bude viac na celú sezónu.

Miroslav Broska

štvrtok, 21. jún 2018

Dlho som odolával polystyrénovým úlům a teraz som rád, že som ich konečne skúsil. Naozaj všetkým odporúčam, pretože je s tým skvelá práca, všetko ľahké, pritom pevné. Už by som nemenil.

Ondrej Kružic
Ďalšie recenzie

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť