Späť na: Drevený úľ Dadant US 10 rámikov

Celozasieťované varroa dno - Dadant - 10 r.

28,42 €
bez DPH: 23,68 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: D0442
Celozasieťované varoa dno ponúka spojenie praktickosti a jednoduchosti. Varooa dno na Lanstroth má zo spodu pozinkované pletivo.
Vysúvací šuplík
Stavebná zábrana do dna

Drevené celozasieťované dno na včelí úľ Dadant. Najlepší variant celozasieťovaného varroa dna prispôsobeného aj na kočovanie.

Celozasieťované varoa dno ponúka spojenie praktickosti a jednoduchosti. Varroa dno na Dadant má zo spodu pozinkované pletivo s vysúvacím PVC šuplíkom, ktorý slúži ako prirodzený monitorovací systém pre spad mali. Dno je obojstranne uzatvárateľné, zadný diel je opatrený zasieťovaným otvorom, určeným na aerosólovanie. Dno tiež obsahuje obojstrannú cesnovú vložku, pomocou ktorej je možné zúžiť alebo rozšíriť cesno.

Na spodný diel je prisponkované pozinkované pletivo s priemerom drôtu 0.8 mm s okami 3.15 mm. Na zadnej strane dna je upevnený uzáver na dvoch pántoch. Všetky spoje sú pred montážou natreté disperzným lepidlom na vonkajšie účely.

Súčasťou dna je plastový šuplík ten slúži na uzavretie dna na účel liečenie a sledovanie spadu roztočov varroa.

Celosítované dno umožňuje sledovať spad po celom pôdoryse včelieho sedenia v ktorúkoľvek ročnú dobu. Pri vsunutí a vybratí podložky pod dno neprichádza obsluha do styku so včelami. Naopak v zimnom období vybratím a vrátením podložky včelstva nerušíme. Sito cez celé dno spoľahlivo včelstvo odvetrá aj v letných horúcich dňoch pri zúžení cesna proti lúpeži.

Vonkajší rozmer: 51,5 x 43 x 13 cm.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť