Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva cestovná lekárnička

25,96 €
bez DPH: 21,63 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 03112
„Síce jej hovoríme cestovná, ale nájdete ju v domácnosti každého člena rodiny Plevových, az reakcií našich zákazníkov vieme, že to tak nemá iba naša rodina :-).

Cestovná lekárnička

• starostlivosť a úľava (nielen) pre cestovateľov
• prírodná sila včelích produktov
• účinné produkty s propolisom


Rýchla úľava pre cestovateľov
„Síce jej hovoríme cestovná, ale nájdete ju v domácnosti každého člena rodiny Plevových, az reakcií našich zákazníkov vieme, že to tak nemá iba naša rodina :-). Akékoľvek boliestky, odreniny, zádery, bolenie v krku, afty, štiepance, vyrážky, popraskané, suché aj hrubé kože sa zbavíte skôr, ako vám stihnú znepríjemniť cestovanie.“

Inšpirovali sme sa u včiel a ich produktov, ktoré samé včely v úli používajú pre ich antibakteriálne účinky:

Gél s propolisom
Má chladivé účinky, pomôže rýchlo upokojiť nepríjemné reakcie po bodnutí, uštipnutie či uhryznutie hmyzom, uľaví pri spálení od slniečka, žahnutí od žihľavy alebo inom podráždení kože poškodenej mechanicky či teplom a je vhodný pre starostlivosť o drobné ranky.

Bambucký balzam s propolisom
Využijete ho ako masť na ľahšie spálenie kože či mierne začervenanú pokožku, obsahuje antimikrobiálne prísady a napomáha regenerácii pokožky. Skvele poslúži aj ako denný či nočný krém, krásne zhydratuje a vyživí pokožku a vonia ako včelí úľ.

Ústny spray s propolisom, 25 g
Propolis obsahuje preverené antimikrobiálne látky, tiež je známy pre účinky hojivé. Výťažok z propolisu v tomto ústnom spreji pomáha aj nám – je ideálny na odstránenie nepríjemných pocitov v ústnej dutine pri virózach, angíne a tiež pre príjemné osvieženie dychu počas dňa. Stačí len pár stiskov spreja denne. Prípravky s propolisom tiež môžu užívať osoby s drobnými zápalmi alebo pri výskytu áft v ústnej dutine.

Balzam na popraskanú pokožku
Je veľmi účinný pri starostlivosti o hrubú, popraskanú pokožku, ktorá potrebuje dlhodobo zmäkčiť a zvláčniť. Aktívne látky podporujú hojenie drobných praskliniek a vy si môžete užiť svoje obľúbené sandálky. Balzam obsahuje aj pachový absorbér.

Propolisové kvapky (tinktúra), 48 g
Propolis je známy pre účinok na baktérie aj plesne a pre iné hojivé účinky, kvapky môžete používať na rad vonkajších problémov, najmä plesne a kožné ochorenie. Použiť ich môžete pri bodovej aplikácii na koži alebo v ústach, napríklad na afty.

Výletnícky komplet
Obsahuje základnú kozmetiku na cesty, odie sa pre celú rodinu, pre páry i sólo cestovateľov.

Všetky produkty v sade – propolisová zubná pasta, šampón s medom a mydlo, ktoré prekvapia sú úplne prírodné. Môžete sa s nimi teda pokojne umyť aj v rieke a príroda vám ešte poďakuje.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť