Späť na: Potreby pre kŕmenie

Apikand Superproteín - 0,45 kg


Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 32350
Apikand Superprotein je špeciálne vyvinuté krmivo vo forme koláča pre včely, ktoré má široké využitie. Je ideálny pre použitie v období mimo bez znášky, kedy je k dispozícii málo peľu alebo je obmedzené množstvo homogénnej krmoviny.

Apikand Superproteín - 0,45 kg

Apikand Superprotein je špeciálne vyvinuté krmivo vo forme koláča pre včely, ktoré má široké využitie. Je ideálny pre použitie v období mimo bez znášky, kedy je k dispozícii málo peľu alebo je obmedzené množstvo homogénnej krmoviny. Je tiež účinným pomocníkom pri obnove včelích populácií po zime av období intenzívneho vývoja a prípravy na produkciu a opeľovanie. Možno ho použiť pri tvorbe odrobku a pri včelstvách určených na delenie, rovnako ako pri príprave na zimu av procese odchovu matiek a trúdov

Používanie superproteínového koláča Apikand má mnoho výhod. Predovšetkým je jeho zloženie prispôsobené špecifickým potrebám včiel, čo zaručuje zdravé a početné populácie. Cesto má priaznivý vplyv na produkciu materskej kašičky a stimuluje matku na plodovanie, čo je pre rozvoj včelstiev kľúčové.

Jednou z dôležitých vlastností cesta Apikand je jeho stabilita. Ani pri vystavení vysokým teplotám sa nerozteká, čo uľahčuje jeho skladovanie a použitie. Okrem toho sa ľahko používa a nezanecháva žiadne plastické nečistoty, čo je dôležité pre zaistenie bezpečnosti včiel a kvality včelích produktov.

Koláč Apikand Superprotein sa vyznačuje aj vysokou stráviteľnosťou na úrovni 99%, čo znamená, že neznečisťuje med. Zložky v ceste sú dobre vyvážené a nevyhnutné pre správny vývoj včiel. Vďaka tomu torta posilňuje imunitný systém včiel, čo je nesmierne dôležité pre ich zdravie a odolnosť voči chorobám.

Je potrebné poznamenať, že vysoká stráviteľnosť superproteínových koláčov Apikand nezaťažuje tráviaci systém, čo znamená, že ich možno používať bez rizika pre včely. To je dôležité, aby im boli poskytnuté optimálne výživové podmienky a minimalizovali sa negatívne nežiaduce účinky.

Koláč Apikand Superprotein je účinným a bezpečným riešením pre včelárov, ktoré pomáha zaistiť zdravie a dobrý vývoj včiel a optimálne podmienky na produkciu medu a ďalších včelích produktov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť

Naposledy navštívené

Apikand Superproteín - 0,45 kgApikand Superproteín - 0,45 kg