/header.jpg

Dovolenka od 27-28.9.21. Ospravedlňujem sa za komplikácie.

Prepravné podmienky

K preprave využívame služieb kuriérske služby PPL a v obmedzenej miere aj slovenské a české pošty. Každá zásielka je starostlivo zabalená, vďaka čomu Vám ako jedni z mála môžeme ponúknuť prepravu aj tak krehkého tovaru ako sú sklenené potreby alebo medzisteny. Drvivú väčšinu zásielok zasielame prostredníctvom PPL, ak chcete využiť na prepravu slovenskou poštu, prosím napíšte nám o tom do poznámky v objednávke.

Ceny přepravného

Ceny prepravného sú nastavené podľa veľkosti zásielok, vždy sa však snažíme tlačiť cenu čo najnižšie to ide. K našim zásielkam si v žiadnom prípade nepripočítavame balné, platíte tak naozaj iba za prepravu. Prosím majte na pamäti, že pri platbe na dobierku sme nútení Vám naúčtovať 1,82 Euro navyše, pretože je to taxa prepravnej spoločnosti. Preto odporúčame platbu vopred na účet, tak abyste ušetrili.

Váha zásielky Cena dopravy
0 - 15 kg 6 Euro
15 -30 kg 7,9 Euro
30 -50 kg 8,35 Euro
50 -60 kg 10 Euro
60 - 90 kg 15 Euro
90-120 kg 20 Euro
Více než 120 kg 25 Euro

Paletová preprava včelárskych potrieb

Je určená predovšetkým pre väčšie a objemnejšie zásielky. Rádovo posielame na paletách tovar od 80 kg, v rámci bezpečnosti a istoty, že tovar dorazí v poriadku však občas posielame na palete i ľahší tovar (predovšetkým medomet, rôzne včelárska zariadenia či poháre, ktoré sú pre bežnú prepravu príliš krehké). Preto Vám tiež ako jedni z mála môžeme prepravu pohárov vôbec ponúknuť.

Ak objednávate iba drobnosť alebo jednu knižku, myslite na to, že je možné tovar poslať ako bežný list prostredníctvom SP. Poštovné potom môže byť medzi 0,8 Euro až 1,5 Euro. Je k tomu ale potrebné, aby tovar v bublinkovej obálke nebolo vyššie ako 2 cm a abyste zaplatili tovar vopred na účet, aby sa nemusela platiť dobierka. Ak máte o túto prepravu záujem, neváhajte nás kontaktovať!

Včelárské potreby JaHan s.r.o. Kopírování obsahu je bez našeho souhlasu zakázáno.