Späť na: Včelárske potreby

Včelárska váha zadné Varín na 40/60 kg

45,62 €
bez DPH: 38,02 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 1235
Typ A2 - pre dno Varroa s vkladacou podložkou. Zistite a aby vaše rozhodnutie zohľadnilo aj bezprostrednú váhu včiel a ich zásob.
Typ

Včelárska váha variant spodnej typ A2 Varroa

Typ A2 - pre dno Varroa s vložkou. Zistite a aby vaše rozhodnutie zohľadnilo aj bezprostrednú váhu včiel a ich zásob. Hlavné výhody tohto typu zadných závaží. Na jeseň môžu byť všetky buky stlačené dostatočne na približne rovnakú hmotnosť. Na jar môžete zistiť stav zásob a zachrániť najsilnejšie kolónie možná smrť hladom. V lete môžete skontrolovať, či už existujú kolónie odrezať alebo ukradnúť V mysli môžete zistiť, ktoré z nich meditovať skôr, viackrát Nákup váhy s včelármi sa bude vyplácať hlavne šetrením krmiva a vyhnutím sa zimným stratám včelích kolónií. Na jar včelár nastaví stupnicu na nulu v prípade včiel bez váženia včiel len včely a zásoby.

Rýchlosť úlu úľa, aby sa viac podávaval pod vodou. pred je vhodné poznať stav populácie, pretože niektoré z nich sú nadmerné, iné kolónie môžu zažiť tichú lúpež a potrebujú pridať ďalšie. Vďaka tejto hmotnosti Včelár môže podávať toľko, koľko je potrebné. To môže ušetriť približne 20% vašich výdavkov ako aj zimné straty nenarušených, zvyčajne najsilnejších včelstiev. Zvýšením pružiny môže byť váha (pri prázdnych žihľavách) nastavená na nulu a potom iba obsah, včely, zásoby, peľ je možné čítať.

Úprava: včelár bude vybaviť jeden identický úľ prázdne púšte a žiadne včely. Nastavením krídlovej matice predpätie pružiny nastaví stupnicu na nulu. Keď váženie ukazuje váhy iba hmotnosť obsahu, tj včely, peľ a zásoby. Vzhľadom k tomu, včely sedia inak, vzdialenosť kyvadlového bodu vpredu nie je ani pevná, údaje o stupnici sú označené ako informatívne.

Oba nižšie stupnice majú (aj keď sú stupnicou) konvertibilnú značku. Tento včelár určuje ideálnu hodnotu, ktorú bude včelí v tom čase ... Potom zistí rozdiel a môže prijať opatrenia včas.

Váhy podľa tohto projektu nie sú určené na čítanie maximálnych váh predtým meditáciou, napríklad až do 200 kg ... (nepotrebné), ale iba pre kontrolné obdobie, vývoj a kŕmenie, ktoré dosahujú až 40 kg,

Naša váha je ideálnym riešením pre včelárov, ktorí potrebujú sledovať zmeny hmotnosť úľa.

Pokyny na nastavenie bilancie:
Zostatok umiestnite na voštinový plást a bez včiel. Krídlová matica na ľavej strane predponu pružiny tak, aby váha zobrazovala nulu. To nám umožní váha ostatných vôd môže byť odpočítaná len od hmotnosti a včiel
V metre:
Pripočítame zásobu iba na vybranú váhu
Po kŕmení:
Skontrolujeme, či niektoré kolónie nezažili ticho lúpež
Na jar zistíme, či najsilnejší (najviac konzumovaný) nie je ohrozený smrťou hladu
V snack Zistili sme, že viete, že na to musíte dať ďalšie
U sledovaných:
je možné overiť, či boli buky už (ne) vyrezané Nižšie záťaže sú určené pre Varroa aj pre ploché úle. Zadné závažia môžu byť je tiež možné zvážiť kopce položené na L profiloch.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť