Späť na: Medomety

Ručné medomet s nohama SB 3vkl

329,26 €
bez DPH: 274,38 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 51411
Ideálna alternatíva pre všetkých, ktorí majú niekoľko včelstiev, ale napriek tomu chcú vytáčať vo vlastnom medomet. Celonerezový medomet, ktorý je určený pre vytáčanie dvoch rámikov.
Výpusť

Ideálna alternatíva pre všetkých, ktorí majú niekoľko včelstiev, ale napriek tomu chcú vytáčať vo vlastnom medomet. Celonerezový medomet, ktorý je určený pre vytáčanie troch rámikov. Univerzálna veľkosť koša dovoľuje vytáčať rámiky až do veľkosti 25x46 cm. Celková výška medomet je iba 58 cm a šírka bubna je 40 cm. Včelári tento medomet používajú aj ako stáčacie nádobu. Celý kôš je možné z medomet jednoducho vymontovať, a bubon medomet používať ako stáčacie a skladovaciu nádobu na med.

Medomet majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomet majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Tento medomet je vhodný na vytáčanie väčšiny používaných rámikov. Bez problému v ňom vytočíte rámiky 39x17, 39x24,Langstroth 137, Langstroth 159, Langstroth 185, Langstroth 232, Optimal 42x17 a ďalšie.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť