Späť na: Nástavkový úl - profi

Včelí úľ 39x24 BVD - 3 cm 2n

92,03 €
bez DPH: 76,69 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 1003
Zostava nástavkového úľa s 3 cm uteplením. Obsahuje dno podľa vášho výberu, drevené alebo plechové veko a 2 palubové nástavkami s česnovým uzáverom podľa vášho výberu.
Materiál na veku
Laty a letáky
Dno úľa

Včelí nástavkový úľ - 3 cm uteplený 39 x N24

obľúbená ulovia zostava s celodreveným alebo celozasíťovaným Varroa dňom, plechovým či dreveným vrchnákom a 2 palubovkovým nástavky, ktoré sú utepleny 3 cm hrubým polystyrénom. Táto zostava sa hodí k chování včiel na väčšine miest Českej republiky, prevažne ju volia včelári, ktorí mají svoje Včelnice na chladnejších miestach. Úle rámkové miery 39x24 sú v ČR nejpoužívanější, a možno k nim zohnať širokú škálu doplnkov a včelárskych potrieb, urcité každý úspešný včelár potrebuje.

Vyberať Môžete ako z celodreveného jednoduchého dna, tak aj profesionálneho celozasíťovaného Varroa dna, ktoré je opatrené pozinkovým pletivom, pod ktorým je umiestnený praktický umelohmotný šuplík, ktorý môže slúžiť k priamemu odberu měli. Veko úľa je buď najjednoduchšie sololitové, alebo palubkové či plechové, přesně podľa vašich požiadaviek. Palubové nástavkami, ktoré sú zostavenú palubovkami zevnitř aj mimo, sú pobíjení dlhými sponkami, ktoré sú podľa našich skúseností nejlepším spojovacím materiálom. Hmotnosť kompletu je cca. 19 kg.

Recenzie

piatok, 22. jún 2018

Zvoliť makrolón miesto skla bol výborný nápad, tepelné vlastnosti sú výborné a nehrozí, že ho omylom ľahko rozbijete ako v prípade skla.

Dušan Vrabec

piatok, 22. jún 2018

Slnko svieti a ja zadarmo vytavuji, dobrý a jednoduchý vynález. Kvalitné spracovanie a výborná cena.

Krištof Voltemar

streda, 24. máj 2017

Se slunečním tavidlem jsem také začínal. Líbila se mi mízká cena a snadná obsluha. Tohle nerezové ja za tyhle peníze opravdu parádní.

Spišák Ľubo
Ďalšie recenzie

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť