Späť na: Včelárske potreby

Včelársky rozperák kn

7,06 €
bez DPH: 5,88 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 2415
Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a vytvarovaný tak, aby si s ním mohol pracovať aj začínajúci včelár. Zajištěna rýchla a účinná práca bez toho aby ste poškodili úľ.

Kombinovaný rozperák - nerez

Pre ľahké oddelenie propolisom a voskom zlepených častí úľa nabízíme nerezový kombinovaný rozpěrák. Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a vytvarovaný tak, aby si s ním mohol pracovať aj začínajúci včelár. Zajištěna rýchla a účinná práca bez toho aby ste poškodili úľ.

Recenzie

streda, 30. máj 2018

Skvelá pomôcka! Nechápem len, že sa tu v ČR musia používať pokútne, predajca sa musí brániť tomu, že sú určené pre liečenie včiel, pretože nenažranej Dol sa tu snaží všetky ostatné výrobky blokovať. Fandím už len preto, že sa jedná o český výrobok, tu od predajcov som dostal priamo kontakt na výrobcu - starší pán na dôchodku, ktorý to má všetko premakané a povie Vám k tomu všetko čo potrebujete vedieť. Vážne paráda a odporúčam všetkým.

Rastislav Lehotský

streda, 30. máj 2018

Dobrá pomôcka pre liečenie včiel od českého výrobcu! Teda v prípade akéhokoľvek problému Vám radi a ochotne poradia - zoženú náhradné súčiastku. To sa Vám u zahraničných výrobkov nepošťastí.

Miroslav Majercik

streda, 24. máj 2017

Grifna používame v našom spolku už mnoho rokov. Tento je supr. Vďaka 2 kg bombe vydrží horieť veľmi sluha. Skvelá vecička pre liečenie včelstiev Varidolem.

Vlado Hora
Ďalšie recenzie

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť