/header.jpg

Včelárská kombinéza s kuklou

TlačiťEmail
Včelařská kombinéza s kuklou
Cena:33,32 €
Cena bez DPH:27,77 €
Velikost
Dostupnost: produkt je skladem

Kód tovaru:  0397
Včelařská kombinéza s kuklou
Včelařská kombinéza s kuklou
Včelařská kombinéza s kuklou

Včelárske kombinéza kozmonaut s kuklou

Na ochranu celého tela pred včelími žihadlo slúži včelárska kombinéza. Táto včelárska kombinéza s kuklou , je zhotovena z tuhého materiálu, ktorý môžu včely prebodnúť len veľmi ťažko, rukávy sú dostatočne dlhé, aby sa dali založiť do rukavíc, a na konci nohavic sa nachádza sťahovacia guma. Kombinézy nám dodávajú v rôznej farebnej škále, podľa farby materiálu, ktorý dodávateľ použil na výrobu. Farba dodanej kombinézy môže byť od bielej až po krémovo hnedú. Kukla je k nej pripevnená zipsom, dostupné sú veľkosti S - XXL.

/images/velikost-kombineza03.jpg

/images/velikost-kombineza01.jpg

Recenzie

Proti gustu žiaden dišputát. Z mojej skúsenosti lepšie ako kralickej prevedenie s klobúkom. Kvalita zipsov a švov je dostatočná len, buďte opatrní pri praní.
Jozef Jankola
Ako malý som vždy chcel byť kozmonautom ... Bavlnená kombinéza a cez kuklu sa dobre pozerá. Len je za chvíľu dosť špinavá. Nie je však problém jej občas preprať.
Peter Sasarák
Neexistuje žiadny učeník proti chuti. Z mojej skúsenosti lepšie ako kralický dizajn s klobúkom. Kvalita zipsov a švíkov je dosť, pri praní buďte opatrní.
Juraj Kozuch
Videl som na predajni a neskôr i zakúpil. Strih kozmonaut mi sadol lepšie ako prevedenie s klobúkom. Včielky sa na mňa nedostanú a môžete v pohode pracovať aj za horšieho počasia, alebo sa zúrivým včelstva.
Spišák Ľubo
Po úspechu blúzky som si zakúpil priamo i celú kombinézu. Mám ju doma druhú sezónu a je to veľmi fajn vecička. Niekomu sadne klobúk a ma zase kukla. Veľkosť XXL je naozaj veľká. A to je veľmi dobre. Zipsy drží a prevedenie je včelotěsné.
Michal Sládečik
Vyrobené s tuhé bavlnenej látky a veľmi dobre chráni, vyskúšané na tých najpálčivejšie včelách.
Petr Jakubec
Včelárské potreby JaHan s.r.o. Kopírování obsahu je bez našeho souhlasu zakázáno.