Späť na: Uteplené úly

Varroa dno Tachovák

27,77 €
bez DPH: 23,14 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 0437
Celozasíťované Varroa dno pre úľ Tachov 39x24 s plastovou vložkou pre odber mali, uzatvárateľným cézny a otvorom pre liečenie.
Vysúvací šuplík

Celozasíťované Varroa dno pre úle čechoslovák 37x30

N

Moderné celozasíťované Varroa dno , ktoré je svojou Nfunkcí uspôsobené pre celý rad úkonov, ktoré si včelárstvo od dna Nvyžaduje. dno je opatrené pozinkovanou sietí, pod ktorou je umiestnený praktický Nplastový šuplík pre odber mali, ktorý odoláva všetkým prírodným podmienkam. Dno má Nuzavíratelné letáč s otvárateľnou vložkou, ktorá slúži pre rozšírenie priestoru Nčesna. Zadná časť dna je tiež odnímateľná, je v nej pripravený otvor pre prípadné Nléčení. Dno váži cca. 5 kg, je táto varianta je určená pre úľ čechoslovák 37x30 . Zákazníci nášho eshopu včelárske potreby ocenili toto Ndno, ako najpraktickejšie variantu. POZOR cena hore je Nbez plastového šuplíku, ktorý je potrebné v prípade záujmu navoliť v parametroch Nnahore a stojí 99 Sk. Obrázok dole je iba ilustračné.

Recenzie

štvrtok, 16. apríl 2015

Výborný spôsob ako zastrešiť úle. Nie je potrebné ani natierať. Odporúčam zaťažiť kameňom aby pri vetre strecha neuletel.

Petr Jakubec

piatok, 09. január 2015

Pred rokmi sme zvolili ako typ zastrešenia plechové strechy a nemôžeme si to vynachváliť. Len položíte veko a zaťažíte treba tehlou. Jednoduché a rýchle riešenie.

Pavol Kanko

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť