Späť na: Úle Langstroth

Varroa dno s vyberateľnou sieťovinou - včelí úľ Langstroth

36,56 €
bez DPH: 30,47 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 11124
Rozmer dna je určené pre úle Langstroth. Vysúvacie pletivo z nerezového ťahokovu v pozinkovanom rámčeku. Materiál Borovica. Vysúvací polykarbonátový šuplík ako voliteľné príslušenstvo.
Vysúvací šuplík

Varroa - celozasieťované kočovné dno s vyberateľnou sieťovinou pre včelí úľ Langstroth

Drevené dno z borovice pre včelí úľ Langstroth. Dno úľa je ponúka priestor na umiestnenie podmetovej vložky. Teraz máte možnosť aerosólovať a sledovať prirodzený spad roztočov.
V spodnej časti je pletivo nerezového ťahokovu v pozinkovanom rámčeku s dostatočne malými očkami, aby mohol prepadávať roztoč varroa, ale včely ním nepreliezli. Rámček s pletivom je ľahko vyberateľný. Pokiaľ ho nahradíte napríklad polykarbonátom získate pevné dno. Zadná strana dna je upevnená uzáverom na dvoch pántoch. Varroa dno môže byť podľa zvolenej varianty vybavené PVC šuplíkom (šírka PVC je 3 mm) na sledovanie spadu roztočov. Dno je obojstranne uzatvárateľné, má otváracie cesno na pianový pánt, vymeniteľnú obojstrannú cesnovú vložku.

Varroa dno - vďaka zasieťovanému varroa dnu môžete sledovať spad po celom pôdoryse v akomkoľvek ročnom období. Sito je cez celé dno a spoľahlivo včelstvo odvetrá aj počas horúcich letných dní pri zúžení cesna proti lúpeži. Varroa dno je vhodné aj pri dokrmovaní včelstiev v zimnom období. Tiež je možné využiť dno v spojení s nástavkom. Potom slúži na pivnici roja či vyklepaní smetenca.

Rozmer dna je xxx cm (určené pre úle Langstroth).
Vysúvacie pletivo z nerezového ťahokovu v pozinkovanom rámčeku.
Materiál Borovica
Vysúvací polykarbonátový šuplík ako voliteľné príslušenstvo.


Hmotnosť: 4,5 kg.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť