Späť na: Potreby pre prácu s medom

Univerzálny roják s vetraním na 8 rámikov - plast

32,93 €
bez DPH: 27,44 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 2323
Roják pre všetkých včelárov, ktorí potrebujú usadiť roj, transportovať včely, alebo previezť rámiky. Plastová debna je prispôsobená pre transport 1 až 8 rámikov. Univerzálny rozmer pre viac rámkových mier.

Univerzálny roják na rámiky s vetraním - pre rôzne rámkové miery

Roják je vhodný aj na prepravu včiel, vďaka včelotěsným vetracím otvorom. Vo veku je otvor pre umiestnenie šmyku. Obsahuje aj praktický popruh a spony pre zaistenie veka.

Roják na rámiky pre všetkých včelárov, ktorí med vytáča ďalej od úľov. Rojáček je prispôsobená pre transport 1 až 8 rámikov v hermeticky uzavretom prepravnom boxu, do ktorého sa Vám nedostanú včely. Nemusíte je tak neustále omeťte a odháňať od už odvčelených rámikov. Debna je vyrobená z dezinfikuje a odolného plastu s certifikátom použitie pre styk s potravinami a ochranou proti ÚV žiareniu tak, aby Vás čo najmenej zaťažovala a manipulácia s ňou bola čo najjednoduchšia. Debna je vhodná na rámiky rôznych rámkových mier. Nosníky na rámiky možno posúvať a tak rámkovou mieru upravená A B Z L ai. Nosníky sú opatrené výrezmi 25-27 mm zabraňujúce zošmyknutiu. Možno prepravovať 1-8 rámikov. Debna pre rámiky. s rozmermi 24 až 30 cm x 23 cm nižších. Debny sú štosovatelné - úsporné na miesto.

Odnosná debna na rámiky je vhodná pre rámiky väčšiny rámkových mier. Posunutím hrebeňových líšt môžeme prepravovať rámiky, ktoré sa u nás používajú a to šírky 370 mm, 390 mm, 420 mm, 425 mm, 448 mm. Horná Loučka v ušku môže byť 25-27 mm s medzerníkom 10 mm. Výška debny je 30 cm, hodí sa teda pre rámiky výšky až 30 cm. Debny sú štosovatelné - úsporné na miesto.

Legenda: A-1 Langstroth
A-2 B (krátke uško 17mm)
A-3 Adamec
A-4 Čechoslovák

B-1 Langstroth
B-2 B (dlhé uško 22mm)
B-3 Veľkopoľská
B-4 Varšavskom

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť