Späť na: Potreby na rojenia

Škatuľa na oddelenie Langstroth - rozložená

5,61 €
bez DPH: 4,67 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 04251
Obal na prevoz oddelkov (na rámkovej miere Langstroth 2/3 a 3/4). Krabica je vyrobená z kvalitného dlhovlákenného papiera, ktorý znesie aj dlhodobé prevádzkovanie vo vonkajšom prostredí. Ak nakúpite oddelenie v týchto škatuliach, nemusíte sa príliš ponáhľať s prekladaním do úľa.

Škatuľa na oddelenie Langstroth - rozložená

Obal na prevoz oddelkov (na rámkovej miere Langstroth 2/3 a 3/4). Krabica je vyrobená z kvalitného dlhovlákenného papiera, ktorý znesie aj dlhodobé prevádzkovanie vo vonkajšom prostredí. Ak nakúpite oddelenie v týchto škatuliach, nemusíte sa príliš ponáhľať s prekladaním do úľa. Ak je krabica zaistená proti priamemu styku s vodou, je vďaka svojej konštrukcii schopná slúžiť ako obydlie pre Vaše včielky aj niekoľko mesiacov. Bežné klopové krabice sú vyrábané z papiera s vysokým podielom recyklovaného papiera a taký materiál má výrazne kratšiu životnosť aj pevnosť. Konštrukcia ponúkaných krabíc so zosilnenými stenami má navyše aj výrazne lepšie tepelnoizolačné vlastnosti.

Práve v súvislosti s problematikou moru včelieho plodu je papierová krabica ideálnym a hygienickým spôsobom, ako oddelky previezť a neprevážať pritom napr. použité úle.

Chovatelia ocenia najmä to, že škatuľu je dostačujúca bez akéhokoľvek ďalšieho náčinia a lepidla len zložiť a to vďaka premyslenej konštrukcii. V hlavnej sezóne, kedy času nie je nazvyš a každá minúta je drahá, nie je nutné pripevňovanie drevených líšt na zavesenie rámikov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť