Späť na: Akcie a výpredaj

Prírezy Langstroth 285 Hoff , predvŕtaný, s drážkou

34,12 €
bez DPH: 28,43 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 0278
Vyskúšajte rámkové prírezy vysokej kvality v balení po 50 kusoch. Sú určené pre rámiky Langstroth veľkosti 285 Jumbo Langstroth.

Rámkové prírezy - Langstroth 285

Nechce sa vám investovať väčšie množstvo financí do kúpu hotových rámikov a zároveň máte dostatok zručnosti i času ? Vyzkoušejte rámkové prírezy vysokej kvality v balenie po 50 kusoch. Sú určené pre rámiky langstroth veľkosti 285 Jumbo langstroth. Vybavené hoffmanovými Loučky vhodnými do všetkých tenkostenných langstroth úľov. Veľká životnost, minimum hrčí, silnejší a odolnejší lúčky, jednoduché na zostavenie.

Na želanie zákazníkov vyrábame bočné lúčky našich Hoffman v tomto profile. Obrázky dole sú len ilustračné. Zamerali sme sa na čo najvyššiu kvalitu dreva, aby bola zaručená dlhá životnosť a vysoká kvalita výsledného rámika.

Nami ponúkané prírezy z kvalitného dreva, ktoré neobsahuje príliš hrčí a lúčky sú široké 10 mm. Šírka louček je 25 mm. Horný loučka má hrúbku 10 mm. Rámiky majú dlhú životnosť. Prírezy majú už predvŕtané otvory pre vodorovné drôtovanie. navyše majú drážku pre uchytenie medzisteny. Rámiky teda nemusíte brúsiť. Drážka na deliacu plochu je v hornej i dolnej lúčke.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť