Späť na: Varáky na vosk

Priemyselný plynový varič - štvorhranný - piezo - bez regulátora

84,43 €
bez DPH: 70,36 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 2423
Štvorhranný priemyselný varič vhodný k varákom na vosk. Plynová varná stolička, varič vhodný pre nerezové varáky na med, zabíjačky a veľkokapacitný ohrev.

Priemyselný varič štvorhranný na 10 kg PB bombu s Piezo zapaľovačom


Štvorhranný priemyselný varič vhodný k varákom na vosk. Plynová varná stolička, varič vhodný pre nerezové varáky na med, zabíjačky a veľkokapacitný ohrev. Priemyselný varič - varná plynová stolička. Má piezoelektrický zapaľovač

Priemyselný varič (varná plynová stolička) je vhodný pre včelárov k varákom na vosk, pre stavebníkov, cestárov, poľnohospodárov, jedálne, tábory, stánky s občerstvením. Je určený na veľkokapacitný ohrev. Štvorhranný priemyselný varič je skvelý mobilný zdroj tepla.

Varič je konštruovaný ako nízkotlakový na spaľovanie palív tretej triedy (propán, bután a ich zmesi -ďalej len PB).

Varič je spotrebič na propán-bután, ktorý sa pripája cez redukčný ventil a spojovaciu hadicu na 10 alebo 5 kg tlakovú LPG fľašu (s max. prevádzkovým tlakom do 1,7 MPa).

Tlaková fľaša je plnená propánom, butánom alebo propán-butánovou (PB) zmesou AI alebo B (značenie podľa ISO 4706), čo je označenie pre letné (60 % B, 40 % P) alebo zimné (40 % B, 60 % P) zmes Obe zmesi sú použiteľné, majú však mierne odlišné fyzikálne vlastnosti.

Plynová stolička určená iba na vonkajšie použitie. Inštalácia zariadenia vyžaduje plynovú fľašu, regulátor tlaku a manometer, tlak za prevádzky na plyn propán - bután 37 mbar, pružné gumové hadice s označením UNI-CIG 7140 (min.1,5m), kovová páska s označením UNI 7141 na uchytenie hadice k regulátoru .

Redukčný ventil = regulátor nie je súčasťou balenia

Zdroj: 10 alebo 5 kg LPG fľaša plnená propánom, butánom alebo
PB zmesí AI alebo B
Maximálny tepelný príkon: 7,5 kW
Maximálna spotreba: 542 g/h
Pracovný tlak: 30 mbar (pre zmes propánu a butánu)
Pracovný tlak: 28 + 30 mbar (pre bután)
Pracovný tlak: 37 mbar (pre propán)


Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť