Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva medy - zázvor, kvetový peľ a ženšen v mede - 3 x 170 g

13,54 €
bez DPH: 11,28 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03571
„Ak hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto ocení poctivý český produkt, rád si pochutí, ale zároveň myslí na svoje zdravie, nemôžete s darčekovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí urobiť chybu.

Darčeková krabička s medmi - zázvor, kvetový peľ a ženšen v mede

• zázvor lekársky v mede
• kvetový peľ v mede
• ženšen koreň v mede
• sladký darček, ktorý poteší


Darujte chuťové zážitky
„Ak hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto ocení poctivý český produkt, rád si pochutí, ale zároveň myslí na svoje zdravie, nemôžete s darčekovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí urobiť chybu. Medové darčekové balenie obsahuje 3 malé medíky s prímesou, ktoré sú báječné nielen pre potešenie chuťových pohárikov, ale aj pre svoje účinky. Oslaďte darčekom život!“

Darčeková krabička obsahuje tieto medíky:

Zázvor lekársky v mede
Musíme ho vlastne predstavovať? Kto by nepoznal čaj s medom, zázvorom a citrónom pri prechladnutí a chrípkach! Med s koreňom zázvoru lekárskeho je chuťovo ľahko pikantný a pritom skvele sladký.

Kvetový peľ v mede
Peľ včielky používajú predovšetkým na výživu rastúcich lariev, ktoré potrebujú veľa energie pre svoj rýchly vývoj. Ďalej je to základný stavebný kameň pre blahodarnú materskú kašičku.

Ženšen koreň v mede
Blahodárne účinky žien šenu sú popisované skoro tak dlho, ako blahodárne účinky medu. Veľmi obľúbený bol už v prvom storočí pred naším letopočtom v Ázii, postupne sa potom rozšíril aj na naše územie.

Kvalitný český včelí med
Pri všetkých našich medoch dbáme na to, aby boli v čo najvyššej kvalite av priebehu spracovania neboli zahrievané na teplotu vyššiu ako 40 °C. Vďaka tomu sú taktiež všetky naše medy vhodné pre RAW stravu. Okrem kvality sa pri našich medoch tiež sústredíme na to, aby mali český pôvod. Jedným z dôvodov, prečo ponúkame slovenský med je, že pre naše telo je vhodné (zdravšie) konzumovať potraviny, ktoré pochádzajú z oblasti, v ktorej žijeme.
výhody pastovaného medu

Medy s prímesou sú pastované
Pastovanie je technologický postup mechanického premiešavania, pri ktorom med získava jemnú kašovitú konzistenciu. Takto spracovaný med nekryštalizuje, príjemnú konzistenciu si zachováva dlhodobo a dobre sa s ním pracuje – zostáva mäkký, ľahko sa naberá, je dobre roztierateľný a pritom nesteká.

Pri medoch s prímesou potom používame pastovanie aj z toho dôvodu, že krémová konzistencia zamedzuje oddeľovaniu prímesi od medu av prípade, že by k oddeleniu predsa len došlo, pastovaný med ide vždy ľahko premiešať.

Zloženie
Zázvor lekársky v mede: med, zázvor
Kvetový peľ v mede: med, kvetový peľ
Ženšen koreň v mede: med, ženšen

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť