Späť na: Výroba a údržba rámikov

Plastový rámik Langstroth voľná stavba 3/4 185 - zelený - thermo

2,30 €
bez DPH: 1,92 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 05038
Kvalitné plastové rámiky od českého dodávateľa na rámkovou mieru Langstroth 3/4 (185). Vyskúšajte tradičné a preverené celoplastové rámiky.

Plastové rámiky Langstroth 3/4 (185) - žltý plast - termoodolné - bunky 5.1.


Kvalitné plastové rámiky od českého dodávateľa na rámkovou mieru Langstroth 3/4 (185). Vyskúšajte tradičné a preverené celoplastové rámiky vyrobené pre rámkovou mieru Langstroth 3/4 (185). konštrukcia celoplastových rámikov, prináša duté bočné lúčky typu Hoffmann, ktoré dobre tepelne izolujú a zbavujú nás starostí s medzerníkom.

Materiál je žltý polypropylén s tepelnou odolnosťou do 100 ° C s atestáciou pre styk s potravinami a zdravotnej nezávadnosti

Plastové rámiky Langstroth 3/4 (185) nahradí zbíjanie, drôtovanie, vkladanie a zatavovanie medzistien. Sú vyrobené z materiálu, ktorý je atestovaný pre styk s potravinami. Plastové rámiky sa nielen vo svete, ale aj u nás používajú mnoho rokov.

rámik je z Thermo žltého plastu. Plast vydržia teplotu do 100 C. Pri vyšších teplotách mäkne a deformuje sa. Možno použiť do varákov ale nie do tavív. Ideálne je vosk zoškrabať špachtľou.

Plastové rámiky je nutné pred prvým použitím natrieť voskom. tuhosť celoplastového rámika umožňuje vytáčanie vyššou rýchlosťou.

Výhodou je aj nízka cena ak si spočítate prácu s drevenými rámiky, a to pri niekoľkonásobné obnove diela aj s príslušným počtom medzistien, zistíme, že sa plastové rámiky naozaj oplatí.

Nemusíte brúsiť, dávať medzerník, používať deliacu plochu a máte tak veľa vosku na predaj.
Nie je potrebná žiadna údržba a neláme sa pre vytáčanie.
Nedrží sa v ňom mor ani Nosema.
Veľmi dlhá životnosť.

OD 1000 KS ĎALŠIE ZĽAVY ...

Pri skladovaní alebo transporte rámika môže dôjsť k ich ľahké deformácii / skrúteniu, táto je spôsobená vlastností materiálu (Polypropylén). Následne stačí iba rámiky položiť na rovný povrch a počas 2-3 hodín, v závislosti od teploty, sa vďaka vnútornej pamäte materiálu rámik sám vráti do pôvodného tvaru. Odporúčame skladovať rámiky zavesené alebo naskladané "do komíne "krížom cez seba.


Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť