Späť na: Varáky na vosk

Plastová nádoba 14 kg

4,76 €
bez DPH: 3,97 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 1746
Pre krátkodobé uchovanie a prepravu medu odporúčame plastovú nádobu na med 14 kg. Má veko, je vyrobená z ľahko umývateľného plastu, ktorý je pevný a odolný a zaručuje dlhú životnosť.

Nádoba na med - plast - 14kg

Pre krátkodobé uchovanie a prepravu medu odporúčame plastovú nádobu na med 14 kg . Má veko, je vyrobená z ľahko umývateľného plastu, ktorý je pevný a odolný a zaručuje dlhú životnosť. Materiál je samozrejme zdravotne nezávadný.

Nádoba má mnoho praktických využití. Možno použiť ako obal na med. Tiež ju môžete použiť ako praktickú napájačky s použitím bublinkové fólie alebo iného plaváku. Pre použitie ako krmítko bude stačiť iba prázdny jeho nástavec a nejaký plavák, aby sa včely nekúrilo. Vhodná je napríklad hrsť slamy alebo sena. Tiež je možné použiť ako forma na vosk. Určite nájdete aj mnoho ďalších využití.

Výška nádoby na 14 kg je 22,5 cm, horný priemer 29 cm. spodný priemer nádoby je 25,5 cm.

Recenzie

štvrtok, 24. máj 2018

Medzisteny mi vyhovujú. NejlepšíMezistěny mi vyhovujú. Nezabúdajte je poriadne zataviť a brúsiť zvisle, ak ich dáte priamo do Medníkem. Cena je priaznivá.

Robert Ruzek

štvrtok, 24. máj 2018

Dobrá správa je že aj napriek nízku cenu sú deliace plochy úplne dostačujúce a v úli nepôsobí najmenší problém. Čo som zakúpil malo vždy dobrú kvalitu. Len jednu prišli polámané, obratom ale medzisteny vymenili, reklamácia bola na minútku po emailu.

Peter Paľa

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť