Späť na: Voskové medzisteny

Medzisteny CZ 42x17

17,41 €
bez DPH: 14,51 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 2213
Voskové mezistěny rámkové miery 42x17. Medzisteny CZ určené pre vysoké nástavkami 42x17. Medzistena má rozmer 400x150 mm.

Voskové mezistěny rámkové miery 42x17 . Medzisteny CZ určené pre vysoké nástavkami 42x17. Medzistena má rozmer 400x150 mm. Vyrábané sú tradičným, lety overeným technologickým postupom, pri ktorom sú dostatočne vydezinfikované. Lisované medzisteny majú rovnaké vlastnosti a tvar, vždy tak dostanete úplne rovnaký tovar ako minule. Pre umiestnenie do rámikov sa odporúča prirobiť je tesne k hornej lúčke, po stranách nechať približne rovnako veľké medzery. V 1 kg je cca 19 kusov medzistien.

Voskové mezistěny zasielame na vlastné nebezpečenstvo - odporúčame osobné vyzdvihnutie v našej predajni. Na niektoré dodávke medzistien sa pri dlhšom skladovaní, alebo skladovaním v chlade vytvára na povrchu svetlá vosková vrstvička (patina, tzv. voskový kvet). Voskový kvet je prirodzená estetická zmena, ktorý nemá vplyv na kvalitu ani funkčnosť medzistien. Môžete ju veľmi ľahko odstrániť teplým vzduchom, ponechaním chvíľku na slnku atď.

Tento rozmer medzistien zvyčajne nebýva skladom, prosím počítajte s dodacou dobou niekedy aj 2 až 3 týždne.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť