/header.jpg

Eshop a expedície funguje bez obmedzenia, dobierku možno uhranit iba kartou.

Medomet 4 r. t. 230V SB

TlačiťEmail
Cena:779,00 €
Cena bez DPH:649,17 €
Kohút
Dostupnost:

Kód tovaru:  5134
medomet-sb-4-motor-01
medomet-sb-4-motor-02
medomet-sb-4-motor-03
medomet-sb-4-motor-04
medomet-sb-4-motor-05
medomet-sb-4-motor-06
medomet-sb-4-motor-07
medomet-sb-4-motor-08
medomet-sb-4-klika-043
medomet-sb-4-klika-114

Medomet 4 rámkový tangenciálny Swiss Biene

Štyrrámkový tangenciálny medomet, ktorý Vám pomôže urýchliť vytáčanie medu. Kvalitné medomet osvedčenej nemeckej konštrukcie, tak ako ju môžete poznať od značiek ako H. Holtermann, C. Fritz, Logar, Biene Ruck a ďalšie. Medometu Swiss Biene používajú rovnaké motory ako spomínané značky a majú rad rovnakých prvkov. Medomet je v celonerezovom prevedení vrátane nerezových nôh. Výpustný kohút je plastový, možno ho ľahko odskrutkovať a dôkladne umyť, na vyžiadanie je možné zaistiť medomet aj nerezovým kohútom. Každá kazeta má šírku 25 cm a výšku 45 cm, je teda vhodný na vytáčanie rámikov 39x24, Langstroth 159, Langstroth 185, Langstroth 232, Optimal 42x17 a rad ďalších.

Recenzie

Medomet šliape ako švajčiarske hodinky :)
Marek Kvaššay
Videl som že majú dostatok náhradných dielov, takže sa nemusím báť. Bol sme uistený že ak sa niečo pokazí tak súčiastky na SB majú k dodaniu obratom a nehrozí sa tak medování.
Roman Mackanič
Overená konštrukcia medomet osadená azda tým najlepším motorom, ktorý sa k medometům používa. Medomet ide jednoducho rozložiť a zložiť, takže sa dá skvele skladovať a nezaberá miesto.
Viktor Wercholák
Kvalitou myslím že uchádzajúci a konštrukčne mu nemožno nič vytknúť. Je to držiak čo sa bude točiť aj keď mi už tú nebudeme.
Kulich
Videl som na vlastné oči na výstave a referencie od včelárov sosu taky veľmi dobré. Neváhal by som z kúpi. Poctivá práca za bezkonkurenčnú cenu.
Ľuboslav Jakubov
Včelárské potreby JaHan s.r.o. Kopírování obsahu je bez našeho souhlasu zakázáno.