Späť na: Doplnky k úľom

Farba na úle Balakryl Dixol 0,7 l

9,88 €
bez DPH: 8,23 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: D507
Balakryl Dixol Rýchloschnúca vodou riediteľná tenkovrstvová lazúra pre nové aj renovačné nátery všetkých druhov dreva a drevených prvkov v interiéri aj exteriéri. Lazúra poskytuje...
Farba

Farba na úle Balakryl Dixol

Rýchloschnúca vodou riediteľná tenkovrstvová lazúra pre nové aj renovačné nátery všetkých druhov dreva a drevených prvkov v interiéri aj exteriéri. Lazúra poskytuje hĺbkovú ochranu s vysoko dekoračným vzhľadom. Balakryl Dixol

Lazúra je ideálna pre renovačné nátery, kde preniká hlboko do štruktúry dreva a reguluje jeho vlhkosť, čím zabraňuje krúteniu a praskaniu dreva. Pred aplikáciou stačí povrch očistiť a bez brúsenia natierať.

Predpokladaná reálna životnosť náteru v našich podmienkach je pri dodržaní aplikačného postupu 3 roky. Životnosť je ovplyvnená lokáciou, svetovou stranou, poveternostnými podmienkami a pod.

Použitie:

Nové aj renovačné nátery na tvrdé aj mäkké drevo. K ochranným a dekoratívnym náterom plotov, štítov, dverí, podhľadov, záhradného nábytku, pergol, drevených obložení, zrubov, chát a pod. Certifikácia EN 71 – Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Aplikácia:

Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte. Neriedenú lazúru aplikujte na čistý, vybrúsený, vosku, mastnôt a živice zbavený podklad v 2–3 vrstvách, v intervale 1–2 hodiny. Na renovačné nátery postačia 1–2 vrstvy. Pre vonkajšie, viac namáhané nátery odporúča najprv použiť fungicídne BALAKRYL NAPÚŠŤADLO na drevo. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev lazúry je vhodné náter prebrúsiť jemným brúsnym papierom. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10 °C. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

Balenie: 0,7 kg

Konečný vzhľad: matný

Výdatnosť: 12 – 18 m2/kg v 1 vrstve

Doba spotreby: 2,5 roka

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť