Späť na: Nástavkový úl - profi

Celozasieťované varroa dno - 3 cm

28,42 €
bez DPH: 23,68 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 1011
Celozasieťoavané varroa kočovné s dno na včelie úle rámkovej miery 39x24 cm. Dno úľa s priestorom pre...
Vysúvací šuplík

Drevené varroa - celozasieťované kočovné dno pre včelí nadstavkový úľ rámovej miery 39 x 24 cm (3 cm zostava).

Drevené dno na včelí úľ rámovej miery 39x24cm. Dno úľa je ponúka priestor na umiestnenie podmetovej vložky. Teraz máte možnosť aerosólovať a sledovať prirodzený spad roztočov.

K spodnému dielu je prirobené pozinkovaným pletivo s priemerom drôtu 0,8 mm s okami 3,15 mm. Rám je vybavený dvoma dosadacími lištami. Zadná strana dna je upevnená uzáverom na dvoch pántoch a nájdete v ňom vyvŕtaný zasieťovaný otvor pre aerosólovanie. Varroa dno môže byť podľa zvolenej varianty vybavené PVC šuplíkom (šírka PVC je 3 mm) na sledovanie spadu roztočov Varroa. Dno je obojstranne uzatvárateľné, má otváracie cesno na pianový pánt, vymeniteľnú obojstrannú cesnovú vložku.

Varroa dno
Vďaka zasieťovanému varroa dnu môžete sledovať spad po celom pôdoryse v akomkoľvek ročnom období. Sito je cez celé dno a spoľahlivo včelstvo odvetrá aj počas horúcich letných dní pri zúžení cesna proti lúpeži. Varroa dno je vhodné aj pri dokrmovaní včelstiev v zimnom období. Tiež je možné využiť dno v spojení s nástavkom. Potom slúži na pivnici roja či vyklepaní smetenca.

Vonkajší rozmer dna je 48x48 cm je širší o vymedzovaciu lištu. Inak je rovnaké ako 2 cm teda 46x46cm.

Hmotnosť: 4,5 kg.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť