Späť na: Potreby pre kŕmenie

APIMANA PRO PROTEIN - medocukrové cesto s peľom

2,46 €
bez DPH: 2,05 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 1066
Invertný krmivo APIMANA PROTEIN PRO je kvalitný cesto, vyrobené z sacharózy s pridaným podielom proteínov.

APIMANA PRO PROTEIN - medocukrové cesto s proteínmi

Invertný krmivo APIMANA PROTEIN je kvalitný kŕmne cesto s pridanými proteíny. Skvele funguje na podnecovanie v predjarí a na jar kedy pomáha rozvoju včelstva a dodáva mu aj potrebné bielkoviny. Cesto je vhodné aj v dobe keď je nedostatočná znášky peľu. Nedostatok peľu brzdí včelstvo. cesto jednoducho naporciujte na požadované množstvo (je balené v praktických 1 kg sáčkoch) a vložte priamo na hornej lúčky pod veko. Vďaka jeho konzistenciu, cesto netečie.

Výrobca cesta zaručuje jeho čistotu, krmivo neobsahuje zložitejšie nespracovateľné cukry (maltóza, maltotrióza a ďalšie.) Zároveň sa snaží minimalizovať obsah HMF v krmive (napr. slovenskej normy pre včelí med dovoľujú až 20mg / kg HMF).

Vyrobené v Chorvátsku jednou z najväčších potravinárskych firiem v Európe. Cesto Apimana je dodávané do väčšiny krajín Európy, veľkej obľube sa teší predovšetkým v Nemecku a Francúzsku. Vďaka veľkovýrobe je zaručená čistota krmiva, pri zachovaní nízkej ceny.

Obsahuje 73% sacharózy, enzymaticky invertovaný sirup 22% (glukóza, fruktóza, voda) minerály a vitamíny s prídavkom vysoko kvalitných bielkovín. Proteíny sa vyrábajú pomocou najnovšej enzymatické technológie s veľmi nízkym obsahom HMF a neobsahujú GMO.

Obsah balenia je 1 kg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť